Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

Ebru Şallı

Marka: Ebru Şallı
EBRU ŞALLI by THALIA Avokado Yağlı Ayak kremi, içeriğindeki yoğun Avokado yağı ile kuruyan ve çatlayan ayaklarınız için en doğal bakımı sunuyor. Shea yağı, Provitamin B5 ve Vitamin E ile güçlendirilmiş özel formülüyle yoğun ve uzun süreli nem sağlayarak ayak üzerinde se..
26,00TL
Marka: Ebru Şallı
Ebru ŞALLI by THALIA Avocado Yağlı Hacim Verici Saç Bakım Şampuanı,  içeriğindeki Avokado yağı sayesinde  saçlarınızı yoğun bir biçimde nemlendirerek besler, saç köklerinizin kısa sürede güçlenmesini sağlar.  İçeriğindeki bitki özleri çevresel etkenl..
49,00TL
Marka: Ebru Şallı
Cildinizde yumuşacık bir dokunuş, sihirli bir parıltı ve mis gibi bir koku için…Ebru Şallı by Thalia Avokado Özlü Vücut Yağı, çatlamış ve kuru ciltlere besleyici ve onarıcı bir bakım sunmak için özel olarak formüle edildi.Doğal avokado yağının eşsiz nemlendirme özelliğinden güç alan ürün; kuru ve ça..
44,00TL
Marka: Ebru Şallı
Çatlamış ve hasar görmüş ellere veda edin!Pürüzsüz ve genç bir cilt dokusuna kavuşmak sizin elinizde! Nasıl mı? Tabii ki Ebru Şallı by Thalia Avokado Özlü El Kremi ile. Bu özel ürün, içeriğinde değerli yağ asitleri ve yüksek oranda Vitamin E barındıran avokado yağıyla c..
26,00TL
Marka: Ebru Şallı
EBRU ŞALLI by THALIA Avokado Yağlı Güzellik Sabunu, hassas cildinizin eski yumuşaklığına ve esnekliğine  kavuşmasına yardım ederek rahatlık hissi verir. Avokado Yağının eşsiz besleyici özelliği sayesinde cildi nemlendirir ve derinlemesine besler. Shea yağı, Provitamin B5 ve Vitamin E ..
17,00TL
Marka: Ebru Şallı
Güzelliğiniz hacimli ve uçuşan saçlarda gizli!Ebru Şallı by Thalia Avokado Özlü Şampuan – Yağlı Saçlar, saçlarında ekstra dolgunluk ve doğal besleyici bakım isteyenler için bire bir. A, C ve E vitaminleri ile pek çok minerali barındıran avokado yağı, bu harika ürünün ana malzemesini oluşturur. Ürün,..
49,00TL
Marka: Ebru Şallı
Daha nemli ve daha dolgun saçlar artık hayal değil!Bazen istediğimiz şeylere kavuşmanın yolu küçük detaylarda gizlidir. Bunun kanıtı da Ebru Şallı by Thalia Durulamaya Gerektirmeyen Saç Bakım Yağı desek, abartmış mı oluruz? Bunun cevabı kocaman bir hayır.Ebru Şallı by Thalia Durulama Gerek..
54,00TL
Marka: Ebru Şallı
Selülitsiz bir yaşam mümkün!Selüliti kısaca, cildimizin altında aşırı yağ birikimiyle oluşan bir dolaşım bozukluğu olarak tanımlayabiliriz. Selülit, cildimize bir portakal kabuğu görünümü verir ve özellikle bacak, kalça, göbek, kol bölgelerinde toplanır. Bir estetik problemi olduğu kadar bir sağlık ..
99,00TL
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)