Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

Kremler

Kremler
Marka: Thalia
Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici Cilt Kremi ile “ölümsüzlüğün bitkisi”nin özsuyu cildinize aksın!Yüzde yüz doğal ve yüzde yüz teknolojik ürünlerini “Doğallığı Yaşamak Hakkınız” sloganıyla paylaşan Thalia Natural Beauty, AR-GE çalışmalarının eşsiz bir örneği olarak ..
48,00TL
İçeriğindeki organik argan yağı, shea butter, provitamin b5 ve vitamin e gibi besleyici özlerle cildinizin ihtiyacı olan nem ve bakımı sağlar. Cildinizin daha genç, pürüzsüz ve ışıltılı bir görünüm için zenginleştirilen Thalia argan yağlı cilt bakım kremi pürüzsüz hissetmenizi sağlar, kullanımı sonr..
48,00TL
Marka: Thalia
Thalia Natural Beauty Badem Yağlı Cilt Kremi’nin yüksek besleyici özellikleriyle cildiniz derinlemesine nemlenip sakinleşsin!Badem ağaçlarının tohumlarının preslenmesiyle elde edilen badem yağı, cilt için sayısız fayda sunan harika bir üründür. A, B ve özellikle E vitamini açısından zengin..
48,00TL
Marka: Thalia
Thalia Natural Beauty Coconut Oil Besleyici ve Onarıcı Cilt Kremi ile cildinizde ipeksi bir his yaratın!Hindistan cevizi; sütüyle, meyvesiyle, çekirdeğiyle hatta sert kabuğu ve kabuğunu kaplayan lifleriyle doğanın gücünü bize sunuyor. Sütü içiliyor, meyvesi yeniyor, meyvesi ve çekirdeği ya..
48,00TL
Marka: Thalia
Thalia Natural Beauty İnci Tozu Özlü Cilt Kremi ile hücreleriniz yenilensin, kırışıklıklarınız azalsın!İncinin öğütülmesiyle elde edilen inci tozu, üç bin yılı aşkın süredir geleneksel Uzakdoğu tıbbında kullanılıyor. Mineral tabanlı organik bir yapıya sahip olan inci tozunun içeriğind..
48,00TL
Marka: Thalia
Thalia Natural Beauty Marshmallow Cilt Kremi ile cildiniz yumuşacık ve pürüzsüz olsun!  Hatmi çiçeği (marshmallow), binlerce yıldır hem beslenmede hem de tıpta kullanılmış bir bitki. Ebegümecigiller ailesinden olan hatmi çiçeğinin ana vatanı Batı Asya. Bununla birlikte Avrupa ve Kuzey..
48,00TL
Marka: Thalia
Thalia Natural Beauty Nar Özlü Cilt Kremi ile cildiniz artık daha parlak ve dolgun olacak!Nar, gerek lezzetiyle gerekse insan sağlığına yaptığı katkılarla kış aylarının vazgeçilmez meyvelerinden biridir. Narı eşsiz kılan en önemli özelliği ise çok güçlü bir antioksidan olmasıdır...
48,00TL
Marka: Thalia
Thalia Zeytinyağlı Cilt Kremi, % 100 zeytinyağı içeriği ile cildinizi besler, yumuşaklık ve canlılık hissi verir. Zeytinyağının içerdiği doğal e vitamini, shea yağı, pro vitamin b5 ile güçlendirilmiş formülü cildinizin ihtiyacı olan nem ve bakımı sağlar.Günlük cilt bakım rutininizin bir parçası olar..
48,00TL
Marka: Thalia
Daha ışıltılı, dinlenmiş ve genç bir cilt için…Geçmişi 6.000 yıl öncesine dayanan ve yüksek besin değerlerine sahip olan zeytinyağı, K ve E vitaminleri açısından zengindir. Ayrıca kalsiyum, sodyum, potasyum ve demir içerir. Pek çok sağlık sorununun çözümüne destek olan zeytinyağı, tarihin ..
45,00TL
Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)