Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

Sabunlar

Sabunlar
Marka: Ebru Şallı
EBRU ŞALLI by THALIA Avokado Yağlı Güzellik Sabunu, hassas cildinizin eski yumuşaklığına ve esnekliğine  kavuşmasına yardım ederek rahatlık hissi verir. Avokado Yağının eşsiz besleyici özelliği sayesinde cildi nemlendirir ve derinlemesine besler. Shea yağı, Provitamin B5 ve Vitamin E ..
17,00TL
Marka: Thalia
Adı güzel kendi güzel balkabağı, sofralarımıza sunduğu lezzetlerden sonra Thalia Natural Beauty aracılığıyla cildimize ve saçlarımıza da eşsiz dokunuşunu katıyor. Thalia Natural Beauty Balkabağı Sabunu, gerek A vitamini gerekse beta karoten açısından son derece zen..
23,00TL
Marka: Thalia
Temel yağ asitleri ve vitaminler bakımından zengin olan Brezilya fındığı, Thalia Natural Beauty’nin doğal sabunuyla buluştu. Selenyumun en yüksek doğal kaynaklarından biri olan Brezilya fındığı, özellikle kuru ciltler ve cansız saçlar için mükemmel bir nem ve yumuş..
23,00TL
Marka: Thalia
Thalia Calendula Sabunu doğal bileşenler ve nemlendiriciler içeren formülü ile hassas cildinizi zarar vermeden temizler, cildinizin kurumasını önler ve bir bariyer görevi görerek cildinizin doğal özelliğini korumasını sağlar.İçeriğindeki yoğun calendula ve papatya özlerinden dolayı istenmeyen oluşum..
16,00TL
Marka: Thalia
Üç bin yılı aşkın süredir geleneksel Uzakdoğu tıbbında kulanım bulan inci tozu, Thalia Doğal Sabunu ile mükemmel birleşimi sayesinde, cilt sağlığı alanında detoksifikasyon amacıyla kullanılmaktadır.Thalia İnci Tozu Sabunu, cilt dokusu ile dost mineral bazlı biyoaktif moleküller ihtiva eder. Thalia İ..
49,00TL
Marka: Thalia
Thalia Doğal Keçi Sütü Özlü Sabun bol miktarda A vitamini, fosfor, magnezyum ve selenyum ile birlikte küçük yağ molekülleri içerir.Doğal peeling etkisi ile siyah nokta ve ölü derinin vücuttan atılmasını kolaylaştırır. Cildinizin genç ve pürüzsüz kalmasını sağlar. Teknik..
16,00TL
Marka: Thalia
İlerleyen yaşlarda, cildimizin dermal tabakalarda istenmeyen biyolojik değişiklikler meydana gelir. Cildimizin bariyer fonksiyonunun negatif etkilenmesine bağlı olarak, su kaybı artar ve nemlenme azalır, kısacası cilt deformasyona uğrar.Bu düzensizlikleri takiben, cilt elastikiyetini kaybeder, incel..
16,00TL
Marka: Thalia
Thalia Doğal Papatya Özlü Sabun bol köpüğü ve yumuşak yapısı ile mükemmel bir banyo sabunudur.Düzenli kullanıldığında cildi güzelleştirir, cildinizin parlaklığını geri kazanmasına, saçlarıngüçlenmesine yardımcı olur.Ciltte istenmeyen oluşumların önlenmesine de yardımcıdır.Teknik Detaylar :..
16,00TL
Marka: Thalia
Thalia Doğal Pirinç Proteinli Sabun içeriğindeki pirinç proteini ile cildi güzelleştirir ve duru bir görünüm kazandırır.Cilt üzerindeki fazla yağların temizlenmesine ve cildinize bakım yapılmasına yardımcı olur. Parfümsü ve rahatlatıcı kokusu ile zinde ve sağlıklı bir cilde kavuş..
16,00TL
Marka: Thalia
Thalia Doğal Zeytinyağı sabunu içerdiği bitkisel yağlar ve E, D, K, vitaminleri açısından zenginliği sayesinde vücut, yüz ve saç temizliğinde güvenle kullanabileceğiniz doğal bir üründür.Bol köpüğü ve yumuşak yapısıyla düzenli kullanıldığında cildi güzelleştirir, saçları güçlendirir, ..
16,00TL
Marka: Thalia
Şakayık çiçeği özleri ile zenginleştirilmiş el ve vücut temizliğinde kullanabileceğimiz bu özel nemlendirici sabun, banyo ritüelinizin vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Teknik Detaylar :Hayvansal yağlar ve kostik  içermez.Ürün Kullanımı :Banyo sonrası çiçeksi ve odunsu kokuların amber ile..
16,00TL
Marka: Thalia
Thalia Organik Argan Yağlı Doğal Sabun hassas ciltlerin eski yumuşaklıklarına ve esnekliklerine kavuşmalarına yardım ederek cildinize rahatlık hissi verir.Argan Yağının yaşlanmayı geciktirici özelliği sayesinde cildi nemlendirir ve besler. Cilt kuruluğuna karşı savaşır, saçları hızlı biçimde nemlend..
16,00TL
Marka: Paksa
Binlerce yıldır insanların kullandığı, aloe vera bitkisi jelinden yapılan Paksa Aloe Vera Sabunu’nu cildinizde ya da saçınızda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cildin nem dengesini sağlamaya, cildin parlak ve daha bakımlı görünmesine, saçlarda kepek oluşumunu önlemeye, yağlı ciltlerde sebum dengesini s..
17,00TL
Marka: Paksa
Dünyanın en eski ve değerli kokularından olan amber esansı ile üretilmiştir. Doğal ham maddeler ve amber kokusunun rahatlatıcı özelliğiyle, cildinizin pürüzsüz ve yumuşak olmasına yardımcı olur...
17,00TL
Marka: Paksa
Ardıç katranı sabunu saç ve cilt temizliğinde kullanılır. Kepek oluşumuna karşı saçı destekler. Yüzyıllardır Anadolu’da saç ve cilt bakımında kullanılan ardıç katranı ardıç ağacından elde edilir. Doğal bir bakım sağlayarak canlı bir cilt ve saç görünümünü destekler...
17,00TL
Marka: Paksa
Argan sabunu içeriğindeki argan yağı ile hem saçlar, hem de ciltler için kusursuz bir bakım sağlar. Ciltte sebumu dengelemeye ve nemlendirmeye saçlarda ise saçları ve saç köklerini beslemeye yardımcı olur...
17,00TL
Marka: Paksa
Avokado yağının yoğun besleyici özelliği sayesinde cildinizi nemlendirir ve derinlemesine besler. Cildinizin doğal yumuşaklığına ve esnekliğine kavuşmasına yardım ederek, rahatlık hissi verir. Cilt kuruluğuna karşı cildinizin nem dengesi sağlamasına ve cildinizin güzelleşmesine yardımcı olur...
17,00TL
Marka: Paksa
Aynısefa sabunu mükemmel bir yüz ve banyo sabunudur. Doğal bileşenlerle nemlendiriciler içeren formülü ile cildinizi kurutmadan temizler. İçeriğindeki aynısefa çiçeği ekstraktı sayesinde cildinizin üzerinde bir bariyer oluşturarak cildin doğal nemini korumaya ve akne oluşumunu engellemeye yardımcı o..
17,00TL
Marka: Paksa
Bal cildinize zinde ve bakımlı bir görünüm kazandırırken, ipeksi bir yumuşaklık ve parlaklık sağlar. Cildi derinlemesine temizleyerek cildin nem dengesinin korunmasına da yardımcı olur...
17,00TL
Marka: Paksa
Bıttım sabunu cildinizi, saçları ve saç köklerini temizler ve hijyen sağlar. Düzenli kullanıldığında kepek oluşumunu ve saçların dökülmesini engellemeye yardımcı olur. Saçlarınıza ve cildinize daha parlak ve canlı bir görünüm verir...
17,00TL
Marka: Paksa
Arındırıcı organik çay ağacı yağı ile geliştirilmiş sabun, ciltteki fazla yağı ve birikimleri cildinizi kurutmadan temizler. Siyah nokta ve lekelerin azalmasına yardımcı olur...
17,00TL
Marka: Paksa
Paksa Cilt Beyazlatma Sabunu içindeki bitki özleri ile peeling etkisi yaparak cildin ölü hücrelerden ve kirden arınmasına ve ciltte özellikle güneşin ve diğer dış etkenlerin oluşturduğu cilt lekelenmelerinin oluşmasını engellemeye yardımcı olur. Cildin canlı, parlak ve pürüzsüz bir yapıya kavuşmasın..
17,00TL
Marka: Paksa
Çörek otu sabunu içeriğinde bulunan cilt besleyici yağ asitleri sayesinde cildinizi nemlendirir, canlandırır ve peeling etkisi ile ölü hücrelerden arınmasına yardımcı olur. Saçınızda ve cildinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz yumuşak bol köpüklü bir sabundur...
18,00TL
Marka: Paksa
İçeriğindeki damla sakızı sayesinde cildinizi derinlemesine temizler ve hijyen sağlar. Düzenli kullanıldığında cildin parlak ve bakımlı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur...
17,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 112 (5 Sayfa)