Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz
Yeni Üyeliklerde Anında 5 TL Hediye Çeki

Şampuan

Şampuan
Marka: Bio Asia
Aloe Vera, en az 6.000 yıldır iyileştirici özellikleriyle bilinmektedir. Bu şifalı bitkinin cilt tahrişlerine faydaları ile ilgili ilk araştırma 1935 yılında ABD’ de yapılmış ve başarılı sonuçlar elde edilmiştir. İsveç klinik Fizyoloji bölümü tarafından 1996 yılında kronik sedef hastalığı üzerinde A..
36,00TL
Marka: Bio Asia
Aloe vera, binlerce yıldır çeşitli sağlık sorunlarını tedavi etmek için kullanılan tıbbi bir bitkidir. İçeriğinde bulunan bir çok vitamin ve mineraller sayesinde Sağlık ve güzellik alanında kullanılan bitki türüdür. Mısır’da ölümsüzlük bitkisi olarak adlandırılmıştır. Kızılderililer ise cennetin sih..
32,00TL
Marka: Thalia
Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici Bakım Şampuanı, içeriğindeki eşsiz aloe vera özsuyunun desteğiyle özellikle kuru ve boyalı saçlar için ideal! Thalia Natural Beauty’nin Onarıcı ve Nemlendirici Aloe Vera Serisi’nin etken maddesi olan aloe vera (sarısa..
47,00TL
Marka: Thalia
Thalia Natural Beauty Aloe Vera Serisi Onarıcı ve Nemlendirici Saç Kremi, aloe veredan aldığı güçle saçınızı harika bir şekilde onarır! Sarısabır adıyla da tanınan aloe vera gerçek bir mineral, aminoasit ve vitamin deposudur.  Yaprakları kırıldığında ortaya çıkan jelimsi özsuyund..
47,00TL
Marka: Thalia
Saç dökülmesi problemi mi yaşıyorsunuz? Demek ki henüz Thalia Natural Beauty Saç Dökülmesine Karşı Etkili Ardıç & Çay Ağacı Bitkisel Şampuan ile tanışmadınız.Thalia Natural Beauty Saç Dökülmesine Karşı Etkili Ardıç & Çay Ağacı Bitkisel Şampuan’ın en önemli sırrı, Akten Kozmeti..
46,00TL
Marka: Ebru Şallı
Ebru ŞALLI by THALIA Avocado Yağlı Hacim Verici Saç Bakım Şampuanı,  içeriğindeki Avokado yağı sayesinde  saçlarınızı yoğun bir biçimde nemlendirerek besler, saç köklerinizin kısa sürede güçlenmesini sağlar.  İçeriğindeki bitki özleri çevresel etkenl..
49,00TL
Marka: Ebru Şallı
Güzelliğiniz hacimli ve uçuşan saçlarda gizli!Ebru Şallı by Thalia Avokado Özlü Şampuan – Yağlı Saçlar, saçlarında ekstra dolgunluk ve doğal besleyici bakım isteyenler için bire bir. A, C ve E vitaminleri ile pek çok minerali barındıran avokado yağı, bu harika ürünün ana malzemesini oluşturur. Ürün,..
49,00TL
Marka: Thalia
Saçlarınız doğanın kucağında koruma altında!Sizi buğdayın ve balın sesine kulak vermeye çağırıyoruz. Hayatın bu değerli kaynaklarıyla saçlarınız artık daha yumuşak, daha sağlıklı, daha nemli olacak ve daha kolay şekil alacak.Thalia Natural Beauty Saç Dökülmesine Karşı Etkili Buğday ve Bal Özlü Bitki..
46,00TL
Marka: Thalia
Sakinleştirici özelliğiyle öne çıkan çarkıfelek (pasiflora - passion fruit) meyvesiyle saçlarınız yumuşacık akacak!Sadece yüzde 100 doğal içerikli ürünler hazırlayan Thalia Natural Beauty, bu özelliğinin yanı sıra dünyanın dört bir yanından değerli bitkileri saçlarınıza taşır. İşte bu bitkilerden bi..
43,00TL
Marka: Thalia
Thalia Natural Beauty Coconut Oil Besleyici ve Onarıcı Bakım Şampuanı, “yaşam ağacı” olarak tanımlanan Hindistan cevizinin eşsizliğini ve mis kokusunu saçlarınıza taşıyor…Hindistan cevizi (coconut); 25 metreye kadar uzayabilen, 120 yaşına kadar yaşayabilen ve bu yaşam süresinin 70 yılı boyunca ..
34,00TL
Marka: Bio Asia
Ginseng  C vitaminli şampuan Ginseng şampuan beyazlaşan saçları eski rengine getirmede etkilidir , beyazları yok eder.Yıpranmış saçlar üzerine koruyucu bir etkiye sahiptir.Saça güç ve esneklik sağlar.Saçta nemin daha fazla ve uzun kalmasını sağlarSaçın yumuşaklık ve parlaklığını arttı..
37,00TL
Marka: Thalia
Saçlarınızda bir Uzakdoğu esintisi!Thalia Natural Beauty Golden Way Tsubaki Flower Şampuan, Japon gülünün ve kamelya yağının güçlerini eşsiz Akten Kozmetik teknolojisiyle birleştiriyor. Tüm Thalia Natural Beauty ürünleri gibi yüzde 100 doğal olan bu şampuan, saçlarınıza Uzakdoğu’nun dokunu..
42,00TL
Marka: Thalia
Daha güçlü, daha hızlı uzayan, daha canlı ve daha parlak saçlar için Thalia Natural Beauty’nin müthiş bir güç ortaklığı var!Yüzde 100 doğal içerikli Thalia Natural Beauty markası, saçlarının güçsüzlüğünden ve uzamamasından şikayet edenler için, Akten Kozmetik Laboratuarı’nda müthiş bi..
46,00TL
Marka: Thalia
Önce saçlarınızı, sonra dünyanızı ferahlatın!Thalia Natural Beauty, karahindibanın (dandellion) toksinleri atan ve bağışıklık sistemini hızlandıran gücünü Fig Dream Dandellion Şampuan ile saçlarınıza taşıdı.Thalia Natural Beauty Fig Dream Dandellion Şampuan, içeriğindeki yoğun ka..
43,00TL
Marka: Thalia
Geleneksel yöntemlere modern ve teknolojik bir uyarlama olan bu şampuan ile saçlarınız çok daha güçlü!Thalia Natural Beauty Saç Dökülmesine Karşı Etkili Kükürt & Kırmızı Biber Özlü Bitkisel Şampuan, yüzyıllardır saçları beslemek için kullanılan kükürt ve kırmızı biberi aynı ü..
46,00TL
Marka: Thalia
İçeriğindeki güçlü ham maddeler ve aktiflerle saç dökülmesine üç unsurla dur diyen eşsiz bir şampuan!Thalia Natural Beauty Saç Dökülmesine Karşı Etkili Lavanta & Adaçayı Özlü Bitkisel Şampuan bir yandan saç dökülmesini engellerken, öte yandan saç derisinin yağ dengesini koruyarak saçınıza c..
46,00TL
Marka: Thalia
Lime özleri ile harmanlanmış Thalia Lime & Cool Şampuan , içeriğindeki Phyto Complex AHL sayesinde Saç Dökülmesi ile mücadele ederken, Mentol ve cafein kombinasyonu ile yağ ve kepekle savaşmak üzere çift etkili formüle edilmiştir.Cafein ile güçlendirilmiş özel formü..
42,00TL
Marka: Thalia
Thalia Lime & Cool Energizing Saç Toniği içerdiği esansiyel yağlar, bitkisel özler ve allantoin ile saç derisinin arınmasını ve canlanmasını sağlarken, sebum fazlalığının azalmasına yardımcı olur.Pro-vitamin içeriği sayesinde saç dökülmelerini önlemeye yardımcı olur , yeni daha gü..
42,00TL
Marka: Thalia
Özellikle erkek cildi için tasarlanan vücut şampuanımız, içerdiği lime özleri ile yağ ve kiri arındırırken değerli yağlar ile cildin doğal nemini hapsederek, kurumaya karşı korur.Nemli ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Serinletici mentol içeriği ve kolayca durulanan formülüyle cildin ferahlamasın..
39,00TL
Marka: Thalia
Fas’ın büyülü topraklarından saçlarınıza ulaşan güzellik!Yüzde 100 doğal ürünlere imzasını atan Thalia Natural Beauty markası, Saç Dökülmesine Karşı Etkili Organik Argan Yağı Bitkisel Şampuan ile sadece Fas’ta yetişen argan ağacının eşsiz yağını saçlarınızla buluşturuyor.Faslılar yüzyıllardır argan ..
46,00TL
Marka: Thalia
Daha enerjik, kıpır kıpır saçlar için…Yaşamın doğal enerjisinin içinde akarken, saçlarınız da buna fevkalade bir şekilde uyum sağlasın istemez misiniz? Buna vereceğiniz cevabın “evet” olduğunu biliyoruz; işte Thalia Natural Beauty Birth of Energy Propolis Özlü Şampuan’ımız bu yüzden var!“Propol..
43,00TL
Marka: Thalia
Saçlarınıza şakayık çiçeğinin zarafeti sinsin!Şarkılara konu olan, kırmızı ve pembe rengiyle şık ve zarif şakayık (peony) çiçeğinin özü, Thalia Natural Beauty Love of Peony Şampuan’ın ana etken maddesini oluşturur. Eskiden bu yana ev ilaçlarında kökleri kullanan bu güzel çiçek, b..
43,00TL
Marka: Thalia
Yoğun saç dökülmeleriniz mi var? O halde saçlarınızı sarımsağın ve ginsengin koruyucu kollarına emanet edin!Sarımsağın saç dökülmesini azalttığı ve hatta yeni saç çıkmasını desteklediği çeşitli bilimsel çalışmalarla ortaya konmuş durumda. Sarımsak bu yeteneğini içeriğindeki allicin adlı bi..
46,00TL
Marka: Thalia
Ebegümecigiller ailesinden olan hatmi çiçeğinin (marshmallow) ana vatanı Batı Asya. Bununla birlikte Avrupa ve Kuzey Amerika ile Türkiye’nin özellikle Akdeniz Bölgesi’nde de yetişiyor. Pembe ve mor renkli çiçekleri, temmuz ve ağustos aylarında açan hatmi çiçeği, 150 cm’ye kadar uzayabiliyo..
34,00TL
Gösterilen: 1 ile 24 arası, toplam: 26 (2 Sayfa)